Novinky

23. týden

12.07.2010 09:26

Vážím 17, 3 kg. Hrozně ráda řádím v potoce a ve vaničce, kterou mám na zahradě, když není napuštěná tak ji začnu tahat po zahradě, když je někdo venku, aby mě viděli, že chci napustit vaničku. Hrozně ráda cvičím s paničkou nejlepší je, když děláme nějaké srandovní kousky, ale cvičíme i poslušnost. Umím přiběhnout na přivolání, sedni, lehni, k noze, hop, pac, zůstaň, sudy (ty mě hrozně baví) a i něco podlezu. Aport mi jde taky, jenomže páníčkům nechci ten míček dát, já ho sice donesu, ale nedám, protože je můj, tak mi ho vždycky vezmou s pusy a hodí mi ho... Chtěla bych si jít někam i zaplavat, protože v potoce teče málo vody, až na ty hlubší místa se tam plavat nedá. Všichni říkají, že jsem vodní živel. Nové fotky jsou zde. Tak zatím haf! :)

21. týden

26.06.2010 17:41

Nové fotky mám tady. Paničky mi dneska koupily dva nové létající talíře. Ten jeden mě moc nezajímá, ale ty ten druhý ano. Zatím se s paničkou o ně jen přetahujeme a já je nosím. Když mi ho hodí, aby se kutálel po zemi, tak ho chytnu. Je to velká zábava. :o) Mám už 16, 30 kg. Teplo se mi líbí, protože je se mnou skoro pořád někdo venku. Nejlepší je to o víkendu, protože dostanu k obědu tvaroh nebo jogurt. Haf!

 

20. týden (5 měsíců)

19.06.2010 20:32

Už mám 15, 60 kg. Byla jsem podruhé na cvičáku. Panička měla tento týden narozeniny a dostala tričko s mým jménem moc se mi líbilo a jí taky. Musí ho teď nosit, jinak bych ji za to kousla. Už se tahám i s frisbee. Moc mě to baví a už za ním i běhám. Ale vadí mi, že nejde moc dobře otočit, když spadne na zem a to mám ten gumový. :o) Nové fotky mám tady. Už se moc těším, jak bude mít panička prázdniny, protože mi slíbila, že se mnou bude doma a nebude muset chodit do školy. Prý budeme trénovat frisbee, abych se to naučila a uměla frisbee chytat. Tak zatím haf!

19. týden

12.06.2010 11:03

Haf!

Byla jsem ve středu poprvé na cvičáku. Moc se mi tam líbilo a našla jsem si nové kamarády. Cvičili jsme povely a chodili jsme po lávce. Ale moc mi to nešlo, protože bylo vedro a bylo tam toho spoustu zajímavého. Už mám 15,40 kg. Denně se chodím koupat do potoka, včera jsem i plavala v hloubce, ale pěkně jsem se vyděsila. Páníček mě dovedl do větší hloubky a to jsem hned plavala zpátky. Na zahradě mám vaničku, do které mi také napouštějí vodu a tam se vždycky čvachtám, když je mi horko. Nové fotky, ze cvičáku jsou tady a jak řádím na zahradě - zde.

18. týden

06.06.2010 12:32

Haf! Jen to shrnu, vážím 14, 60 kg a na výšku v kohoutku mám 45 cm. Jsem pěkná dračice. Když se nudím, tak dělám všechno co se páníčkům ani trochu nelíbí. Dneska jsem zrovna ukradla kaktus ze záhonku a podařilo se mi ho i vytáhnout z květináče. :O) Pořád se všichni diví, že mě to nebolí, když ten kaktus koušu. Oni totiž vždycky přijdou moc pozdě, aby mě zadrželi. :P Jsem ráda, že už konečně přestalo pršet. Teď je zase hrozné vedro a to se mi taky moc nelíbí. Musím se vždycky schladit. Páníčkové nechávají konvu s vodou na zemi, a tak si v ní máčím čumák. Ale nelíbí se mi, že mi tam padá balónek. Moje nové fotky jsou zde. Tak zatím haf!

17. týden

30.05.2010 11:20

Už by mě vážně zajímalo, kdy konečně přestane pršet. Mám 14, 10 kg. Pořád mě bolí zoubky, padají, rostou a nedají pokoj, proto musím pořád něco kousat, ale už to nejsou páníčkouvé, jsou to moje hračky, které jsou rozkousané. Včera jsem byla s paničkou a páníčkem na procházce. Jeli jsme tam autem a potom jsme se tam prošli a zase jeli autem zpátky domů. Už jezdím v kufru a pořádně mě to baví. Můžu se čučet z okna a pozorovat lidi co chodí venku, ale už jsem taky pochopila, že je lepší si tam lehnout. Příští týden plánujeme, že půjdeme poprvé na cvičák, ale ještě to není jisté. Uvidíme, rozhodneme se podle počasí. Já už se tam moc těším, jak poznám nové kamarády. Panička mě fotila a fotky dala na rajče, zde. Tak zatím Haf!

16. týden

21.05.2010 20:06

Uf! To letí jako z vody ani jsem se nenadála a už mám šestnáct týdnů. Vážím 13, 50 kg. Byla jsem na vycházce s páníčkem a byla jsem doslova jako prase, protože jsme byli někde, kde bylo hodně bahna a já se v něm musela samozřejmě celá vyválet. Jak jsme přišli domů, tak zase všichni nadávali a zjišťovali, kde jsme byli, že jsme jako prasata. Hrozně mě baví kopání balónku, to já se vždycky rozeběhnu a hodně rychle, ale nebrzdím, takže potom udělám salto. Je to hrozná zábava. Už mi začíná línat srst a padají mi zoubky. Páníčkové zjistili, že mi zatím podle všeho vypadlo pět zoubků, protože musím pořád někde lítat, tak to nemůžou zjistit na sto procent. Mně je to úplně jedno, jenom mi vadí, že mě ty zoubky tak tlačí, a proto musím pořád něco kousat. Už jsem se trošku uklidnila a nekousám tak páníčky, ale zato moje hračky jsou skoro zdevastované, pořádně rozkousané. Panička přidala nové video a fotky. Tak se zatím mějte, za týden se zase ozvu. Haf!

15 týdnů

17.05.2010 19:29

Haf!

Mám se skvěle. Jen to počasí by mohlo být lepší, ale s tím nic nenadělám. Hrozně mě bolí zoubky, už mě tlačí nové, tak musím pořád něco kousat. Mám rovných 13 kg. Dneska se mi podařilo ukořistit hadici z bazénu (když je na plachtě voda, tak ji páníček odsává hadicí a já se pořád čvachtám ve vodě), zrovna když jsem tam byla sama, ale páníčkové mě uviděli z okna a to bylo zas hulákání.:o)

Teď, když prší, jsem většinou v dílně v mém malém pelíšku a na noc jsem zavřená v kotci s boudou, takže nemůžu lumpačit venku, protože se mi nelíbí, když jsem celá mokrá.

Jinka panička dala nové fotky na rajče, ale to už tak před třemi dny. Tak zatím pac a pusu posílá Kodie! :)

14 týdnů

08.05.2010 19:42

Haf! Tak už mám 11, 50 kg a pořád pěkně koušu, takže není ani nic nového. Ve středu jsem byla u pana doktora a dal mi očkování pro alergiky, proto mi špatně nebylo. Tak z toho byli všichni šťastní. Dneska jsem zahradničila a šlo mi to moc dobře. Byli jsme s paničkou sehrané. Panička něco zasadila a já to za chvíli vyhrabala. Tak se naštvala a šla domů. Pak to dosázeli a já už nehrabala. Moc si to užívám, ničím spoustu věcí, koušu, škubu, skáču (i po stole a vždycky něco ukořistím, a to je pak sranda, když za mnou všichni utíkají). Je to velká zábava, a proto jsem hodně unavená. Dobrou a pac!..... a málem bych zapomněla panička přidala nové fotky na rajče....tak se pak můžete podívat a ještě video, ale teď už doopravdy dobrou.

13. týdnů

01.05.2010 09:43

Haf! Už mám 13. týdnů a doma pěkně řádím, to je zas něco. Nejlepší ze všeho je všechny kousat zezadu do noh, když někam jdou. Vážili mě a mám 10, 80 kg. Včera večer šli páníčkové se sousedy z ulice stavět májku a mě nechali doma.:( Ale za chvilku si pro mě panička přišla a na chvíli mě tam vzala. Mám už dva psí kamárády ty člověčí nepočítám, protože je jich hodně. Včera jsem se seznámila s Bodikem, je to sice kříženec, ale moc hezký a kamarádský. Tak jsme tam spolu vyváděli. No a potom už jsem šla papat a spinkat. Páníček mi tam dělal nějaký přístřešek, ale vůbec se mi nelíbí. Jediná výhoda je, že už mi do výběhu neprší.;-) Panička mě taky fotila a fotky budou na rajčeti. Tak zatím haf!

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>