Novinky

2. AKCE HAF! HAF! VEMTE PEJSKY VEN!

29.03.2011 20:40

2. AKCE HAF! HAF! VEMTE PEJSKY VEN!

V neděli 27.3.2011 se konala druhá akce haf! haf! vemte pejsky ven. My se s Kodie opět účastnili. Už nebyla tak hojná účast jako poprvé, ale příště k nám přibude ještě choďanda Sarina Vigilo, kterou jsme potkali. Šli jsme na rozhlednu Chocholík bohužel je ještě zavřená, ale udělali jsme pár pěkných fotek pejsků s krásným výhledem.

2.krajská výstava Vyškov 2011

19.03.2011 18:17

2.krajská výstava Vyškov 2011

V sobotu 19.3.2011 jsme se zúčastnili 2.krajské výstavy ve Vyškově. Jelikož to máme blízko domů, tak jsme Kodie nechali doma a na přejímce jsme ji nahlásili. Když jsme zjistili jakým tempem pan rozhodčí posuzuje, tak jsme si pro Kodie jeli. Dostala ocenění V1, VT s krásným posudkem. Odpoledne jsme ještě šli na závěrečné soutěže, ale tam už jsme se nijak neumístili.

Fotky

Rozhodčí: A.Polgár

Ocenění: V1, VT

Posudek: 1 rok, dobrá velikost, dobrá konstituce, dobrá linie hlavy, dobrá h. a s. linie, elegantní pohyb

Březen 2011

18.03.2011 12:17

FOTKY BŘEZEN

Po delší době přidávám fotky. Kodie má třináct měsíců, venku se udělalo pěkně, tak jsme vyrazili na procházku s foťákem.

AKCE HAF! HAF! VEMTE PEJSKY VEN!

V neděli 13.3.2011 jsme se s Kodie zúčastnili akce Haf! Haf! Vemte pejsky ven. Byla to procházka, spolu s námi se jí zúčastnili tři fenky, jeden pes a šest lidí. Pro nečekanou účast se bude akce opakovat. Šli jsme trasu od Vyškova po polní cestě k Opatovické přehradě a cestou zpátky jsme se odpojovali u našich domů. U nás doma se dělala přestávka na pití, nejen pro pejsky, ale také pro lidi. Další vycházka se bude konat 27.3.2011, uvidíme jestli bude účast také tak hojná nebo nás bude méně, ale zatím to vypadá tak, že se bude akce opakovat, možná i každý víkend. Samozřejmě podle počasí. Fotky

                                                           

 

1 rok

13.02.2011 18:27

Haf!

Tak už mám jeden rok. Dostala jsem od páníčků dort a pamlsky. Foto: https://kodie-krosandra.rajce.idnes.cz/1_rok/. Včera jsem byla na vycházce s Gudie (fenkou  flat coated retrívra) a jejím páníčkem. Samozřejmě se mnou byla taky panička. Moc jsme si to užili. Jen jsme ke konci trochu zabloudili, ale já jako správnej choďák našla cestu domů. :)

10 měsíců a sníh

13.12.2010 20:17

          Sníh, sníh, sníh...to je teď můj největší kamarád, ale taky frisbee, míčky atd. Jinak jsem paničce dělala lanovku. To mi prostě na postroj připla vodítko, na které byly přivázaný boby a já jsem pak běžela do kopce a hrozně mě to bavilo. Ale potom už si ty boby tahala sama a já za ní jen běhala a dováděla. Potom trénujeme dogfrisbee, baví mě to pořád víc, atyky se lepšíme. V únoru pojedeme na výstavu do Brna, no řeknu vám já se teda moc netěším čekat tam tak dlouho a nic nedělat, ale kvůli paničce to zvládnu...:)

           Mám nové fotky na rajčeti, jak jsme na procházce, zrovna když bylo u nás nejvíc sněhu.

9 měsíců

21.11.2010 11:43

Haf!

Moc mě baví dogfrisbee a páníčci pořád fotí, takže tady jsou fotky: kodie-krosandra.rajce.idnes.cz/Podzimni_prazdniny_2010/ , kodie-krosandra.rajce.idnes.cz/9_mesicu/ , kodie-krosandra.rajce.idnes.cz/Prochazka_20.11.2010/ .

Už o honě víc poslouchám. Už toho umím...a všechno mě moc baví. Učím se taky triky z dogdancingu a asi pojedu i na MV do Brna v únoru.

 

8 měsíců

11.10.2010 20:21

Haf!

Tak už mám osm měsíců, 51,5 cm v kohoutku a 22 kg. Učím se chytat disky ve vzduchu a docela mi to jde. Mám dvě nová alba na rajčeti. kodie-krosandra.rajce.idnes.cz/Kodie_-_8_mesicu/kodie-krosandra.rajce.idnes.cz/Kodie-8_mesicu_na_prochazce/

Cvičíme a cvičíme, hrajeme si....a chodíme ven, každý den. Páníčci mě i natočili s frisbee, takže jak to video sestříhají bude na zkouknito, přidáme sem odkaz. V neděli jsme byli na procházce, jeli jsme autem pod přehradu, tam nás zavezl páníček, který s autem potom odjel. Šli jsme na přehradu a v zátoce jsem vlezla do vody, aportovala jsem klacky a plavala daleko, že mě až páníčci museli volat, abych neuplavala. =) Potom jsme šli loukama domů a házeli mi frisbee...takže se mi to moc líbilo.

Svod chodských psů Mostkovice 2010

12.09.2010 18:53

Dneska jsme jeli na svod do Mostkovic. Moc jsem si to tam užila. Tolik pejsků tam bylo, ale stejně jsem si nejvíc pohrála se ségrama Kammy a Kvery. No svodový kód mám K2, W5. Takže jsem moc spokojení. Jen to ukazování zubů mi vůbec nešlo. Obíhala jsem perfektně a měření mi taky šlo. Mám 51 cm a 21,7 kg. :-) Fotky ze svodu jsou zde.

 

!!! Nové fotky !!!

02.09.2010 20:06

Kodie už má 7 měsíců a za 10 dní pojedeme na svod. V chování už se zlepšila. Celé prázdniny jsme spolu trénovaly. Doufám, že neudělá ostudu. :) Je moc hodná. Mohla by za frisbee a za balónky lítat od rána až do večera. Přidáváme pomalu i další kousky dogdancingu. Její velkou zálibou je skákat na stoh, ale jen na ten, kde jsou obdelníky slámy. Chodíme každý den na procházky a pokud možno je Kodie puštěná. Seznamuje se se spoustou nových psů, a taky dětí. Jinak fotky jsou na rajčeti... Z koupání v rybníce jsou zde a je také video, jak Kodie plave. Ještě fotky z procházky, které jsou více aktuální. Kodie a panička. Ahoj a haf!

6 měsíců

05.08.2010 11:06

Haf! Už mám 19, 00 kg. Nejradši mám balónky, frisbee, kamínky, trávu a vodu. Tento týden jsem se seznámila s osmiměsíční fenkou rotvajlera a u potoku jsme si asi čtvrt hodiny hrály. Pak jsem byla hrozně unavená, že jsem se najedla a šla spát, což u mě nebývá moc zvykem. :) Chodíme na procházky, třeba včera jsme jeli autem na přehradu, teda pod ni a pak jsme šli nahoru k přehradě a zase zpátky dolů. Hned jsem tam řádila v potoce. Jízdu autem přímo zbožňuju, hned jak páníčkové otevřou kufr, tak si do něj vyskočím (ještě mi teda musí pomáhat) a sednu si. Celou cestu čučím z okna a dívám se, kde kdo jde a jede. Taky mám ráda, když na mě fouká vítr z otevřeného okýnka to pak spokojeně zavírám oči. No a to je tak všechno co mám ráda a co pořád dělám, ale ještě nesmím zapomenout, že hrozně ráda cvičím  a dělám nové kousky. Nové fotky jsou jako obvykle tady. Tak zatím zase se ozvu. Kodie

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>