Naše první agility závody

27.04.2014 00:00

Omlouvám se za delší nepublikování novinek, ale vynasnažím se to dohnat.

V dubnu jsem se odhodlala k příhlášení na naše první agility závody. V letošním roce zároveň první a poslední, protože jindy nějak nebyla odvaha. Závody se konaly 27.4.2014 v Blansku na místním cvičáku. Běžely jsme tři běhy. První byl velmi jednoduchý, na rozběhání. Jen dva tunely a skočka, na začátek super.:) Za úspěšné absolvování dostala Kodie pamlsek. Druhý běh byl pro nás asi nejtěžší, protože šlo o bezchybnost, a jelikož moc netrénujeme lávku a áčko, tak Kodie seskočila z lávky dříve než měla. Tento běh byl naštěstí pro nás také jen s odměnou za bezchybnost na konci. Třetí běh byl na čas a zároveň také na bezchybné odběhnutí s možností opravy během. Kodie běžela krásně a až na vynechání jedné tyčky slalomu (pro ni extra dlouhého) to bylo bez chyby, ale i to vynechání jsme stihly opravit. Konečné umístění bylo krásné páté místo z dvanácti soutěžících.